KONST / Litografier / Färglitografi 13872160
nr 1387 2160
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Färglitografi, Par. Signerad, numrerad 98/100, oramat löst blad, bladets mått: 45x62 cm
Kondition: med dedikation
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:20:14
23/3 12:04:50
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson